
Tanításomban a személyre szabottság és a szeretetteljes hozzáállás a legfontosabb. Úgy gondolom, a diákok akkor tudnak igazán fejlődni és motiváltak lenni ha a tanár figyelmesen, tisztelettel és támogatóan fordul feléjük. Fontosnak tartom a pozitív, jó hangulatú órákat nemcsak hatékonyabb munkát tesznek lehetővé, hanem erős, bizalmi kapcsolatot is kialakítanak a diákokkal. Különösen fontos számomra a hangképző szervek védelme, ezért erre minden órán kiemelt figyelmet fordítok.
A tudatos éneklés valamikor már bonyolult tud lenni. Ezért fontos, az önkifejezést nem csak éneklesen keresztül gyakorolni a diákokkal hanem szavalassal, ezáltal a beszédtechnikát gyakorolni és a megfelelő hanglejtést.
Szeretettel várok minden énekelni vágyó diákot aki:
-elkezdene énekelni és/vagy fejleszteni magát.
-Laza és vidám hangulatban töltene el egy órát.
-Sokféle énekstílus sajátosságát szeretné megismerni.











